В Маріуполі запускають перший в країні автобусний лоукост

У Маріуполі готуються запустити перший в Україні пілотний проект автобусного лоукоста

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "Остров".

Повідомляється, що систему презентує сервіс з продажу автобусних квитків спільно з автобусними перевізниками.

"Автобусний лоукост являє собою гнучку тарифну систему. Суть її в тому, що чим раніше пасажир купує квиток на автобус, тим нижче його вартість. При цьому кількість пільгові місць є обмеженою", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що знижки на автобусні квитки в межах цієї системи можуть досягати 50%. За мету організатори мають намір збільшити пасажиропотік, щоб поліпшити якість автобусних перевезень в цілому.

"Запуск лоукост-системи має забезпечити підвищення попиту на попередній продаж, що спричинить поліпшення всього сервісу автобусних перевезень на тестових рейсах, а в разі успішності проекту, буде забезпечена можливість покупки квитків зі знижками для всіх і поліпшення сервісу перевезень на більшості рейсів ", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на момент запуску лоукост-системи, пасажирам будуть пропонуватися квитки на кілька рейсів: Маріуполь - Київ - Маріуполь, Маріуполь - Дніпро - Маріуполь, Маріуполь - Харків - Маріуполь, Маріуполь - Запоріжжя - Маріуполь.

Реалізація квитків буде проходити на сайті з продажу квитків, в касах автостанцій України та агентській мережі, яка включає сотні фіксованих точок продажів, термінали самообслуговування, інтернет-ресурси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас