ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Широкиному 40 людей рятуються від обстрілів у підвалах та потребують ліків

Жителі Широкиного, яких у населеному пункті залишилося близько 40 осіб, щодня наражаються на небезпеку, оскільки обстріли тривають
Depo.Маріуполь
15 квітня 2015 12:27
ФОТО: depo.ua
У Широкиному 40 людей рятуються від обстрілів у підвалах та потребують ліків
У Широкиному 40 людей рятуються від обстрілів у підвалах та потребують ліків

Про це сайту 0629 заявив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг, повідомляє Донбас.depo.ua.

За його словами, у більшості мешканців немає електрики, питної води, відчувається брак їжі, а також відсутня медична допомога. Є інформація про те, що в селищі є діти.

Керівник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі Джеймс Пау уточнив, що жителі Широкино ночують в темних холодних підвалах.

Звертаючись до представників ОБСЄ, вони просять забезпечити їх свічками, дровами, вугіллям, водою, їжею. Деякі запаси їжі у людей ще є, але вони обмежені.

Жителі просять привезти їм дріжджі, щоб пекти хліб, і батарейки для приймачів, щоб мати інформацію про події.

Багато хто скаржиться на те, що стресова ситуація і якість їжі привели до захворювань травних органів. Людям потрібні ліки.

За словами представника місії, ситуація у людей в Широкино критична.

Основні групи жителів знаходяться в південно-східній частині селища, в центральній частині населеного пункту є ще одна група, кілька людей живуть в різних частинах відокремлено.

Жителі хочуть покинути селище, але не можуть цього зробити через постійні бойових дій.

"Продовження обстрілів в порушення режиму припинення вогню становить серйозну небезпеку не тільки для представників місії, журналістів, але також і для проживаючих в Широкино цивільних осіб", - підкреслив Хуг.

Він також проінформував, що спостерігачі володіють інформацією про жертви серед мирного населення під час Великодніх свят в результаті активізації боїв.

Нагадаємо, в місії ОБСЄ закликали сторони конфлікту демілітаризувати Широкино, припинити зіткнення і допустити в населений пункт спостерігачів.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, тільки в районі Широкиного терористи за ніч порушили режим припинення вогню 6 разів.