ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі знову зірвали засідання міськвиборчкому

Засідання маріупольського міськвиборчкому не відбулось: 9 з 17 членів ТВК не погодились проголосувати порядок денний
Depo.Маріуполь
20 листопада 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, засідання комісії почалось з пропозиції члена ТВК Деніса Гаврилова внести до порядку денного прийняття звернення до Центрвиборчкому, з вимогою відмінити пункт у роз’ясненнях ЦВК до закону про особливості голосування у Маріуполі щодо заборони агітації. Гаврилов вніс пропозицію з місця та пояснив, що таке рішення ЦВК порушує ряд законів та Конституцію України.

Голова ТВК Тетяна Недавня зауважила, що комісія не уповноважена давати оцінку законодавчим актам і Конституції та запропонувала звернутися до ЦВК із проханням надати повторні роз’яснення з цього приводу.

Це обурило більшість членів ТВК, вони попередили, що таким чином засідання буде зірвано, тому що порядок денний у такому вигляді не буде проголосований. "Ми хочемо обиратись по закону. А не по-охендовському", - лунали вигуки у залі засідань.

До речи, саме на голову ЦВК Михайла Охендовського покладають відповідальність за таке тлумачення закону про вибори члени маріупольського виборчкому, які не згодні з забороною агітації .

Недавня все ж таки погодилась внести до порядку денного пункт із компромісним формулюванням "Про звернення до ЦВК". Але і цей варіант не був підтриманий, оскільки це питання було записано останнім у переліку, а члени ТВК побоювались, що Недавня достроково закриє засідання без розгляду.

Нагадаємо, що ЦВК прийняла рішення, що у Красноармійську та Маріуполі забороняється передвиборча агітація до виборів 29 листопада.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас