ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі житлова триповерхівка розвалюється навпіл (ВІДЕО)

У Маріуполі триповерховий житловий будинок розвалюється навпіл, розірвалася стяжка, яка тримала вкриті тріщинами стіни

Depo.Маріуполь
25 квітня 2018 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у сюжеті Маріупольського телебачення, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що будинок зведено 54 роки тому не професійними робітниками, а студентами. Спочатку планувалося, що будівля буде експлуатуватися тільки двадцять років, але люди живуть тут і досі, незважаючи на те, що ремонт будівлі не проводився.

Два місяці тому відпала металева стяжка, яка перешкоджала руйнування будинку. Після цього жителі стали помічати, що будинок почав "рухатися", якщо повз проїжджає автомобіль, споруда здригається.

У керуючій компанії "Місто для людей" заявили, що їм відомо про обрив стяжки. Як пояснила фахівець зі зв'язків з громадськістю компанії Олена Міненко, вони направили в ДРКЖІ лист з проханням включити будинок в програму щодо посилення несучих конструкцій.

Начальник управління житлового фонду Андрій Гутников погодився, що будинок можна врятувати. Для прийняття рішення хочуть залучити спеціальну організацію, але терміни відновлення поки невідомі.

Варто відзначити, що в минулому році міська влада відселили людей з сусіднього будинку, який визнали аварійним. Людям купили квартири на вторинному ринку. Але, за словами Гутникова, мешканцям будинку по Будівельників, 8 сподіватися на інші квартири не варто.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook