ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі встановили пам'ятник загиблим від обстрілу бойовиків прикордонникам (ФОТО)

Кошти на монумент зібрали волонтери
Depo.Маріуполь
28 травня 2015 19:43
ФОТО: depo.ua
У Маріуполі встановили пам
У Маріуполі встановили пам'ятник загиблим від обстрілу бойовиків прикордонникам (ФОТО)

У Приморському парку Маріуполя сьогодні вшанували пам'ять загиблих бійців прикордонної служби, які у серпні минулого року потрапили під обстріл у районі селища Безіменне. 

Як передає Донбас.depo.ua, сам монумент був виготовлений на кошти прикордонників та волонтерів, він якорем чіпляється за «нашу землю», має «крила» бійців, та «меч правосуддя».

У Маріуполі встановили пам'ятник загиблим від обстрілу бойовиків прикордонникам (ФОТО) - фото 1

Поруч на граніті вибиті імена загиблих лейтенанта Дениса Пєтухова та матроса Богдана Тищенко, а також координати, де затонув катер з українською командою. Батьки Богдана закликали прикордонників перемагати та залишатись живими. 

У Маріуполі встановили пам'ятник загиблим від обстрілу бойовиків прикордонникам (ФОТО) - фото 2

Громаді довелось з півгодини чекати десант народних депутатів Ірини Геращенко, Ірини Луценко та Марії Іонової, які не встигали повернутись з Широкіного. Геращенко пообіцяла, що прикордонники, які вижили під час того обстрілу, та їх сім'ї будуть направлені на реабілітацію у Одесу. Крім того, вона підкреслила, що соціальне забезпечення «морських котиків» має бути змінено, щоб вони не годувались у «затопленому камбузі».

У Маріуполі встановили пам'ятник загиблим від обстрілу бойовиків прикордонникам (ФОТО) - фото 3

Щодо Широкиного вповноважена Президента України підкреслила, що власноруч побачила, як російська сторона та завербовані бойовики порушують як мінімум чотири пункти мінських домовленостей та зазначила, що це стане ще одним доказом на міжнародній арені. Також вона хоче домогтися, щоб наглядова місія ОБСЄ постійно перебувала у Широкіному, аби Маріуполь був дійсно захищений від агресії.