ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі судитимуть активіста, який носив до міськради Слов'янська банки з піском

У Маріуполі судитимуть активіста Василя Хоменка, який носив до міськради Слов'янська банки з піском з надписом "ртуть"

Depo.Маріуполь
17 квітня 2018 10:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, зі Слов'янська до Маріуполя вранці 17 квітня на суд виїхала група підтримки Хоменка, але вона була затримана на блокпосту поліції.

Група підтримки планувала влаштувати біля будівлі суду акцію протесту, щоб звернути увагу до справи Хоменка.

Його судитимуть за ст. 259 ч.1 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу життю людей).

Його ж прихильники повідомляють, що Хоменко своїми активними діями домігся рішення хронічної проблеми зберігання ртуті в Слов'янську, яка не вирішувалась десятки років.

На думку представників громадянського суспільства Слов'янська, кримінальна справа є політичною розправою кланових груп над активістом за його активну позицію щодо відстоювання інтересів, конституційних прав і свобод громадян.

Нагадаємо, Хоменко двічі приносив на засідання міськради Слов'янська банки з піском, на яких був надпис "руть". Через це працівнкии міськради та депутати були евакуйовані з будівлі.

Проте, в результаті дій активіста, в кінці березня більше 27 кг металевої ртуті, яка раніше зберігалася на території Слов'янська, була вивезена на утилізацію.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook