"Зроблено в Кремлі": Маріуполь долучився до акції на підтримку в'язнів Кремля

У Маріуполі відбулася акція на підтримку в'язнів Кремля, під час якої просто посеред міста розклали 120 капканів - за кількістю українських заручників, яких тримають на Росії

Про це повідомляє кореспондент Depo.Донбас.

За словами співорганізаторки акції дослідниці Кримської правозахисної групи Олени Лисенко,  120 капканів символізують 96 політичних в'язнів та 24 полонених моряків буксиру "Яни Капу" та катерів "Нікополь" та "Бердянськ", які перебувають у російських тюрмах.

"Ми хочемо привернути увагу до цієї проблеми. Ми досліджуємо цю тему і розуміємо, що в Україні не так багато людей, які цікавляться долею наших в'язнів, що знаходться у російських тюрмах за зфабрикованими проти них справами. Тому їздимо з інсталяцією містами України", - розповіла Лисенко.

 На капканах були таблички "Зроблено у Кремлі", а посеред них встановили плакати з прізвищами незаконно утриманих українців.

Також, в рамках акції поставили намет, де кожен охочий міг написати листівку з побажаннями для полонених. Єдина вимога - російською мовою і без мови ворожнечі. Їх передадуть в'язням. 

Нагадаємо, маріупольці вийшли на акцію в підтримку полонених моряків.

Раніше повідомлялося, що троє моряків з "Яни Капу" назвалися військовополоненими та відмовилися свідчити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook