ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі протягом тижня захворюваність на ГРВІ зросла на 70%

У Маріуполі протягом тижня загальний рівень захворюваності на ГРВІ зріс на 70%, при цьому особливо уразливими до хвороби виявилися діти шкільного віку

Depo.Маріуполь
15 лютого 2018 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень Маріупольської філії ГУ "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Віктор Валентюк, передає Depo.Донбас з посиланням на MRPL.CITY.

Протягом тижня до лікувальних установ Маріуполя звернулося 3 214 городян з діагнозом ГРВІ, що на 70,2% більше в порівнянні з попереднім тижнем. Фахівець відзначив, що загальний рівень захворюваності по місту нижче епідемічного порогу на 22,2%, проте зовсім інша ситуація склалася з дітьми вікової категорії від 7 до 14 років.

"Дана вікова група виявилася надзвичайно вражена цією недугою: за тиждень зареєстровано 1368 хворих дітей - більше третини від загальної кількості пацієнтів. Серед школярів захворюваність також зросла на 17,2% по відношенню до минулого тижня. Епідпоріг хворі діти цього віку перевищили в два рази. Ситуація на цьому тижні загострилася ще більше, пішов серйозний приріст", - розповів Валентюк.

Епідеміолог також зазначив, що всього за тиждень захворіло 3,7% від усіх школярів Маріуполя - цифра невелика, проте тут слід враховувати, що не всі хворі звертаються в медустанови і лікуються вдома.

На сьогоднішній день карантин торкнувся 36 маріупольських навчальних закладів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook