UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Маріуполі презентували Інтернет-платформи, що полегшують життя (ФОТО)

Центр громадських ініціатив "Разом" Презентував серію корисних Інтернет-платформ, які дозволять зробити комфортнішим життя городян

У Маріуполі центр громадських ініціатив презентував ряд корисних інтернет-платформ, які можуть нести практичну користь для городян, передає Depo.Донбас з посиланням на "0629".

Як приклад було наведено роботу з місцями для збору сміття.

"Люди фотографували ці місця, якщо вони не прибиралися вчасно і змушували департамент екології реагувати на це. Якщо влада буде реагувати - люди будуть фотографувати самі. Їх мотивувати додатково не треба", - запевнив Сергій Довгополий координатор проекту.

Також він навів приклад, коли замовник дистанційно контролював за допомогою Інтернет-ресурсу установку бордів і отримував практичні результати. Сервіс дозволяє обробляти інформацію до 1000 об'єктів одночасно.

Наступний представлений проект Ecoinfo дозволяє отримати інформацію про обране підприємство, скільки викидів воно зробило за певний період часу і яких саме. У той же час заміри потрібно проводити на підставі інформації, наданої департаментом екології. Організатори кажуть, що можна в перспективі повісити датчик практично на "кожну трубу".

Ще один проект - Edupay, який покликаний припинити неофіційні збори грошей з батьків в навчальних закладах. Представник ініціативної групи "Разом" Петро Андрющенко зазначив, що ця незаконна практика є майже у всіх навчальних закладах. Він нагадав, що кошти з батьків збираються безцільно і готівкою, що є просто незаконним. За допомогою сервісу Edupay можна в електронному вигляді спостерігати на що саме збирає конкретна школа і жертвувати фінанси на певні речі в онлайн режимі, отримуючи звіт.

Варто зазначити, що ця тема викликала ажіотаж. "До 1 класу не встигли піти, а вже по 600 грн зібрали, а нас 50 дітей", - вигукували люди з місць.

Платформа ILearn розроблена для підготовки до ЗНО. Тестування проводилося в інтернатах, в якому лише близько 15% учнів здають ЗНО. Після використання цієї програми успішно пройшли тестування понад 75% учнів. На платформі зібрані профільні тести з предметів, по типу тестів на водійські права. Також на сервісі є тест для профорієнтації. Його можна пройти за 500 грн. Він дозволяє вузькопрофільно визначити спеціальність. Призначений він для 10-ти класників і дозволяє визначити, до якого ЗНО учневі потрібно готуватися.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme