У Маріуполі почався сезон продажу новорічних ялинок (ВІДЕО)

У Маріуполі стартував сезон продажу новорічних ялинок. Продавці запевняють, що дерева безпечні, а ціни на рівні минулого року

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у відео ТК "Сигма"

За словами продавців, все ялинки легальні, а їх якість підтверджується документами. В асортименті є і маленькі, і високі пухнасті дерева. Їх вартість залишилася на рівні минулого року. Однак покупців поки мало.

"Є дерева з Київської області, є всі документи. Ціна - 150 грн і вище. Є 200, є 300, є 400. побризкати ми не беремо, бо люди купують для себе, для дому, а вдома діти, бабуся, не можна як би", - розповідає продавець.

У лісовому господарстві в 200 км від Маріуполя вирощують ялинки для всього регіону. Півтораметрову ялину тут можна придбати за 80 грн. Лісничі запевняють, що дерева якісні та безпечні.

Перед продажем на кожну ялинку вішають ярлик зі штрихкодом. За допомогою мобільного додатку "Ялинка, інфо" покупці можуть перевірити законність продажу дерева самостійно.

Як розповідають лісничі, вирубувати дерева почали недавно. Але не всі їли підуть на продаж. В цьому році в планах Приазовського лісового господарства реалізувати 700 ялинок з хвойного лісу.

"Ми вибираємо ту, яка буде користуватися попитом, яку ми зможемо реалізувати, ми обов'язково запропонуємо її покупцям. Якщо ж ні, ми її утилізуємо", - говорить директор Приазовського лісового господарства Ігор Москаленко.

У той же час, за словами поліцейських, перед новорічними святами активізуються браконьєри. Тому правоохоронці влаштовують рейди по місцях продажу ялинок. Правоохоронці попереджають, що за незаконну вирубку лісу передбачений штраф в розмірі від 200 грн до 8,5 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас