У Маріуполі побили активістів, які проводили акцію протесту щодо рекламуваня людей як товар

У Маріуполі Донецької області пройшла нечисленна акція проти реклами, де людини відображають як товар або об'єкта для користування

Depo.Маріуполь
21 квітня 2017 23:59
ФОТО: depo.ua

Активісти закликали припинити використовувати цей прийом для просування товарів, передає Depo.Донбас з посиланням на "Нововсти Донбасса".

Як розповіла організатор акції Анна, ідея привернути увагу до цієї проблеми у неї виникла після того, як в місті з'явилася реклама одного з магазинів освітлювальних приладів (люстр, ламп). На рекламних плакатах магазину були зображені жінки в викликаючих позах. Організатор акції влаштувала арт-перфоманс: її облили рідиною схожою на кров.

На думку учасників, суспільство нав'язує молодим людям певні стереотипи поведінки і зовнішнього вигляду. Вони вказують, що жінок зображують неприродно красивими, а чоловіків - накачаними.

У районі Центрального універмагу сталася бійка учасників акціїї з групою молодих людей, які рвали плакати, кричали, викрикували нецензурні вирази і намагалися напасти на учасників акції. Вони також заявляли, що виступають проти представників ЛГБТ-спільноти та одностатевих шлюбів.

Нападники поводилися агресивно і намагалися переслідувати учасників акції.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас