У Маріуполі не знають, куди подіти бюджетні 45 млн. грн

За підсумками першого кварталу дохідна частина міського бюджету була перевиполена на 45 млн. грн

Як інформує прес-служба Маріупольської міської ради, про це повідомила директор департаменту фінансів Катерина Каленик, передає Depo.Донбас.

За її даними, основне джерело перевиконання - зростання відрахувань з прибуткового податку і збільшення надходжень від єдиного податку, а також легалізація найманих працівників на приватних підприємствах.

Сьогодні на сесії депутати вирішували, куди витратити знову надійшли кошти.

У своїх планах вони виходили не тільки з того, що мають в казні на сьогоднішній день, але і з прогнозних показників перевиконання бюджету.

"Уже зараз відомо, що бюджет розвитку Маріуполя профінансує підвищення зарплат цілої низки категорій бюджетних працівників. 3, 5 млн. грн виділять на функціонування недавно створеного установи "Спорт для всіх", 2,4 млн. грн - на створення центру безпеки громадян в Талаківці, 67 млн ​​грн витратять на придбання двох гуртожитків для тимчасово переміщених осіб і студентів переміщених вузів. 16 млн грн виділять на проведення капітального ремонту житлового фонду - ремонт покрівель, посилення несучих конструкцій, інженерних мереж. 10 млн грн виділять на виконання капітальних ремонтів конструктивів будівель і інженерних мереж ОСББ. За рахунок перевиконання бюджету вдасться відремонтувати дороги, упорядкувати територій ОСББ та багато іншого", - йдеться у повідомленні.

23 травня в Маріуполі відбулася чергова, 31-а, сесія Маріупольської міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас