У Маріуполі мешканці порозтягували на шматки вуличні декорації до Дня міста

У Маріуполі мешканці самовільно розібрали вуличні декорації до Дня міста 

У Маріуполі мешканці порозтягували на шм…
MRPL.city

За словами директора комунального підприємства "m.EHUB" Марії Сльоти, декорації повинні були прослужити місту не один рік, передає Depo.Донбас з посиланням на MRPL.city

"Щорічно, коли ми створюємо локації, ми розраховуємо, що вони залишаться і надалі. Цього разу також, говорячи про підготовку до свята, ми уточнювали, що хочемо залишити фотозоні ще на деякий час, поки на вулиці тепло. На жаль, деякі не дожили навіть до вечора того ж дня ", - розповіла Марія Сльота.

Вона відзначила, що аквапалкі з локації Noodles, які були розібрані одні з перших, планувалося передати в басейни. Однак всі 1 300 поролонових вставок виявилися потрібніше маріупольцям і зникли з фотозоні протягом декількох годин.

Цілими залишилися, за словами Сльоти, тільки ті локації, які неможливо було забрати.

"Хіба що металеві конструкції залишилися цілі. Фотозона з мотузками постраждала: діти каталися на мотузках, а дорослі відривали їх і пов'язували. Так що під кінець свята залишилося одна основа  - все, що можна було розібрати - розібрали. Також і декор-кулі, які під дротами по проспекту Миру висіли, своєрідні "хмарки". Коли їх знімали, городяни теж не проходили повз. Люди їх брали, кидали, буцали", - розповіла вона.

Сльота зазначає, що запобігти таким ситуаціям неможливо - не допоможе ані охорона, ані патрулі у локацій. Перш за все городянам потрібно міняти сприйняття і долучатися до культури, адже все, що робиться в місті - робиться для них.

У Центральному відділі поліції Маріуполя, в свою чергу, відзначили, що повідомлень про крадіжку з локацій не було.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook