ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Маріуполі касир з переляку продала військовим заборонений алкоголь

У Маріуполі касир продала військовослужбовцям спиртне, бо боялася, що вони можуть застосувати проти неї зброю
Depo.Маріуполь
15 квітня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

У торгівельному центрі Маріуполя Донецької області чоловікам у військовій формі незаконно продали алкоголь.

Про це написав сайт 0629, повідомляє Донбас.depo.ua.

"Минулого тижня маріупольчанка, що стояла біля каси супермаркету ТЦ "Обжора", побачила цікаву картину. Після 20.00 людям у військовій формі продавали спиртні напої. Касир без зайвих питань, розраховуючи людей у ​​військовій формі, продала їм шампанське і горілку", - пише видання.

За інформацією сайту, на зауваження жінки касир відповіла, що якщо не продасть громадянам спиртні напої, порушить Закон України "Про захист прав споживачів". Також робітниця магазину додала, що  боялася, що військові можуть застосувати зброю.

Нагадаємо, з кінця березня в Донецькій області діє Розпорядження губернатора на заборону продажу спиртних напоїв військовим.

В ньому зазначається наступне: "Заборонити продаж на території Донецької області алкогольних і слабоалкогольних напоїв особам, які мають відношення до якогось військового формування (наявність військової форми, озброєння)".

На Луганщині військовослужбовцям також частково заборонено купляти алкогольні напої. Як повідомляв Донбас.depo.ua, на початку квітня голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заборонив продаж алкоголю українським військовим у прикордонних районах Луганської області.