ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Красноармійську на одній з дільниць вибори визнали недійсними (ВІДЕО)

У Красноармійську визнали недійсним голосування на виборчій дільниці №141088 (мікрорайон Шахтарський, школа №9), де були розбіжності у кількості проголосувавших та бюлетенів
Depo.Маріуполь
30 листопада 2015 11:22
ФОТО: depo.ua

Розбіжності виявили спостерігачі Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі "ОПОРА", повідомляє Depo.Донбас

"Члени комісії не змогли достовірно встановити результати волевиявлення виборців через зникнення 329 бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду міського голови і 343 бюлетенів для голосування за кандидатів у депутати міськради", - йдеться в повідомленні організацій.

Нагадаємо, вночі членами комісії було виявлено невідповідність кількості контрольних талонів використаних бюлетенів, підписів виборців та бюлетенів. Спостерігачі Донецької обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі "ОПОРА" написали заяву в поліцію за даним інцидентом.

Крім цього, спостерігачеві руху "Сильні громади Донеччини" не дозволили проконтролювати кількість підписів.

"Глава комісії на дільниці не давала нашому спостерігачеві контролювати підрахунок голосів на шостому столі. У результаті з'ясувалося, що там виявилося бюлетенів більше, ніж на разом узятих всіх інших столах на ділянці. Кількість підписів не збігаються з поданими ЦВК даними майже на 350 бюлетенів", - розповів координатор руху Валентин Краснопьоров.

Нагадаємо, у неділю, 29 листопада, жителі Маріуполя і Красноармійська обирали депутатів міської ради та міських голів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас