ЦВК вірішила, як виготовлять бюлетені для виборів у Маріуполі і Красноармійську

Центральна виборча комісія затвердила порядок виготовлення бюлетенів для проведення виборів у Маріуполі і Красноармійську, на Донеччині

Про це повідомляє прес-служба ЦВК, передає Depo.Донбас.

"Також затверджено форми відповідних виборчих бюлетенів", - йдеться у повідомленні.

Також затверджено форми відповідних виборчих бюлетенів.

Крім того, ЦВК доручила органам ведення Державного реєстру виборців для проведення голосування 29 листопада до 18 листопада включно виготовити і передати відповідним дільничним виборчкомам попередні списки виборців на звичайних виборчих дільницях та іменні запрошення, а також - до 26 листопада включно - уточнені списки виборців на звичайних виборчих ділянках.

При цьому, дільничним виборчкомам звичайних виборчих дільниць доручено відправити або доставити іншим способом виборцям іменні запрошення невідкладно, після їх отримання.

Разом з тим, з метою забезпечення збереження таких виборчих бюлетенів і передачі їх дільничним виборчим комісіям, ЦВК звернулася до Головного управління Національної поліції і управління Служби безпеки в Донецькій області про прийняття відповідних заходів, передбачених законодавством України.

Нагадаємо, 12 листопада у Маріуполі відбулося перше засідання нової міської виборчої комісії де було вирішено, як запобігти фальсифікації виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас