ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Томбінській без охорони та металошукачів поспілкувався з мешканцями Маріуполя (ВІДЕО)

Посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінський вважає, що нова поліція у Маріуполі надасть впевненості мешканцям міста
Depo.Маріуполь
30 травня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це він завив заявив у приморському місті після урочистостей, пов’язаних зі стартом нової правоохоронної структури та спілкування з місцевими активістами і волонтерами.

Томбінський вважає, що реформа правоохоронних органів служить тому, щоб люди набиралися впевненості, аби спокійно та безпечно виховувати дітей, їхати на роботу, відвідувати культурні події.

Посол не хоче порівнювати нову українську поліцію з будь-якою з європейських, оскільки впевнений, що кожна країна має будувати свою модель. Але радить вивчити досвіди різних країн, аби знайти свій найкращий варіант.

Такі поради Томбінський надав у новій маріупольській кав’ярні "Ізба-читальня", куди запросили його поспілкуватись місцеві активісти та волонтери. Посла дуже зацікавило, що за книжки стоять на полицях, та чи багато серед них літератури не лише на українській та російській мовах.

Нагадаємо, що на презентацію нової поліції у Маріуполі, за участю прем'єра Володимира Гройсмана та міністра Арсена Авакова, охорона не пустила місцевих мешканців, які не увійшли у "секретні списки", на що вони поскаржилися у соцмережах та привели у приклад відкитість європейського дипломата

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас