Тимчук: Наступ військ Росії на Донбасі може початися на Маріупольському напрямку

Керівник "Інформаційного спротиву" нардеп Дмитро Тимчук вважає, що наступ російських військ на Донбасі може початися на Маріупольському напрямку

Depo.Маріуполь
6 квітня 2017 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це він анписав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Донбас.

На думку Тимчука, донбаський полігон підготовки російських військ повністю змістився з Донецького напрямку на Маріупольський.

"Що зрозуміло: плече підвезення з Росії мінімальне, вхід-вихід на українську територію для підрозділів ЗС РФ займає мінімум часу - це не тягнути особовий склад і техніку через пів-Донбасу до Донецька. Однак, Маріуполь давно завдяки зусиллям сил АТО є по суті містом-фортецею, штурмувати його можна тільки від надлишку дурниці", - написав Тимчук.

На його думку, основною ознакою, яка б свідчила про підготовку російсько-терористичних військ до масштабного наступу, може бути масштабне перекидання на Донбас додаткових підрозділів Збройних сил РФ.

"Однак останнє таке перекидання з території РФ (до смуги Донецьк-Ясинувата, і то, у вигляді всього лише 2-х російських БТГр) ми спостерігали під час Авдіївського загострення в лютому.
У той же час, таке оперативна перекидання (особливо на Маріупольському напрямку - із зазначених вище причин) можливе за кілька днів. Поблизу кордону з Україною в Ростовській області у росіян сил і засобів для цього достатньо", - написав Тимчук.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас