Суди з підрядником та 10 тис на першокласників: Як у Маріуполі розпочнеться навчальний рік

Для кожного маріупольського першокласника закупили обладнання для занять за програмою "Нової української школи" на 10 тис грн.

Про це розповіла директорка Департаменту освіти міськради Тетяна Братчикова, передає кореспондент Depo.Донбас.

"Цього року на оснащення перших класів за НУШ витратили 33,5 млн грн з міського та 6,5 млн грн з державного бюджетів. Цього року в перший клас у нас йдуть понад 4 тисячі учнів, загалом школярів 38 тисяч. Це на 2,5 тис. більше, ніж минулого року. У більшості, через переселенців, та маріупольців, які виїжджали, а зараз повертаються до міста", - розповіла Братчикова.

З 63 маріупольських шкіл не відкриється лише одна: у ЗОШ № 26 з вересня розпочнеться капітальний ремонт. З міського та держбюджеті на нього вже виділили 40 млн грн. У листопаді за 60 млн грн почнуть ремонтувати ЗОШ№27. Дітей з обох шкіл переводитимуть у найближчі навчальні заклади.

Розпочнуть ремонт з вересня і у дитячому садочку №117, до кінця грудня там планують витратити 15 млн грн. 
А ось з ремонтом та будівництвом спортивних майданчиків поблизу шкіл виникла проблема.  

"Планували побудувати спортивні майданчики на території десяти маріупольських шкіл та сартанської, ще вісім майданчиків мали відремонтувати. Втім, через недобропорядного підрядника роботи затягнулись. До кінця року мають добудувати вісім майданчиків. Щодо території біля шкіл №4 та №5, міське Управління капітального будівництва судитиметься з підрядником через невиконання ним зобов'язань", - розповіла Братчикова.

Також, за високі досягнення у навчанні 67 учнів та студентів протягом навчального року отримуватимуть стипендію від міськради у розмірі 700 грн.

Нагадаємо,  у Маріуполі не залишилося російськомовних перших класів.                                    

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook