ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Серед загиблих на прикордонному катері під Маріуполем був директор ресторану

Перебування Татара на військовому катері пов'язують з його волонтерською діяльністю
Depo.Маріуполь
19 червня 2015 23:08
ФОТО: depo.ua

Серед тих, хто перебував на прикордонному катері, який вибухнув в 4 км від берега в Маріуполі, знаходився один цивільний. Довгий час прізвище цієї людини не афішувалася, пише 0629.

7 червня в результаті вибуху катера був смертельно поранений 47-річний Віталій Татар, директор ресторану "Ві Марко", пише 0629 з посиланням на в штабі сектора "М".

Чому цивільний того дня перебував на військовому кораблі, досі залишається невідомим. У прес-службі сектора "М" перебування Татара на військовому катері пов'язують з його волонтерською діяльністю. Кажуть, що він був готовий допомогти прикордонникам фінансово і в той фатальний день з'ясовував інформацію про потреби військових.

Віталій Татар був досить впізнаваною людиною в Маріуполі, особливо добре його знали в Приморському районі. Деякий час Віталій Татар був заступником голови Приморської райадміністрації, головою КСН і активно займався благоустроєм району. За його ініціативою на обриві селища Моряків з'явився куточок для закоханих з ажурною альтанкою та деревом для замків.

Нагадаємо, за даними шатбу АТО, внаслідок підриву катера під Маріуполем постраждали вісім прикордонників.