ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Селища під Маріуполем залишились цього року без курортників (ФОТО)

Приморські селища біля Маріуполя перетворилися на місця відпочинку для маріупольців, які працюють на великих підприємствах, і дачників
Depo.Маріуполь
22 червня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua
Селища під Маріуполем залишились цього року без курортників (ФОТО)
Селища під Маріуполем залишились цього року без курортників (ФОТО)

Про це пише 0629, повідомляє Донбас.depo.ua.

Видання пише, що саме ці категорії відпочиваючих сьогодні основні курортники на Білосарайській косі, в с. Мелекіно, в Урзуфі.

Про те, що в селищі порожньо, свідчить і порожній центр селища Білосарайська коса, де на собі відчувають відсутність курортників місцеві жителі, які торгують на ринку. Покупців тут просто немає, як немає і тих, хто хоче прогулятися по вечірньому селищу.

Відразу впадає в око відсутність маршруток на Донецьк, Горлівку, Макіївку, які їздили щоліта.

Відпочинку в комфортабельних апартаментах на Білосарайській косі люди теж не прагнуть. Простоюють порожні гостьові будинки і віли, розраховані на заможних жителів інших регіонів України та Росії.

Зате на базі відпочинку "Дружба" АСРЗ, де досі туалети знаходяться на вулиці, хоч і не повний аншлаг, але люди відпочивають. Але забезпечити повноцінний відпочинок курортники однієї з останніх баз в селищі теж собі не можуть - цього року офіційно заборонено проїзд і прохід на край Білосарайської коси. Забороняюча табличка з'явилася в районі останнього пансіонату підприємства "Норд".

В селищі Юріївка також пустують приватні пансіонати, але все ж невеликими групами в селище їдуть відпочиваючі із звільнених територій - Слов'янська і Краматорська. У Ялті відкрита хіба тільки база підприємства "Вода Донбасу".

У Мелекіно, Юр'ївці та Урзуфі пальму першості по відвідуваності тримають "іллічівські" пансіонати, де завжди є відпочивальники.

Більше новин про подій в Маріуполі читайте на Донбас.depo.ua.