ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Режисер з Литви приїхав до Маріуполя знімати кіно про війну (ФОТО)

Литовський режисер приїхав до Маріуполя, щоб зняти документальний фільм про життя у прифронтовій зоні
Depo.Маріуполь
20 квітня 2015 15:34
ФОТО: depo.ua
Режисер з Литви приїхав до Маріуполя знімати кіно про війну (ФОТО)
Режисер з Литви приїхав до Маріуполя знімати кіно про війну (ФОТО)

Кінорежисер Мантас Кведаравічюс, який близько місяця тому гостював у Маріуполі, вирішив повернутися, щоб зняти документальну стрічку.

Про це пише сайт о629, повідомляє Донбас.depo.ua.

Литовець кілька днів тому приступив до зйомки фільму спільно з українськими кінематографістами - київською командою 435FILMS.

Його цікавить мирне життя, яка протікає в прифронтовому Маріуполі в 2015 році. Режисер спостерігає, як маріупольці зайняті весняно-польовими роботами, милується, як розквітають білим плодові дерева.


"Місто живе у своєму ритмі, цвіте, радіє, сумує. Мені цікаво саме це, просте життя", - цитує видання режисера і додає, що він ще не визначився з вибором головних героїв.

"Можливо, це буде одна людина, можливо, дві, а, може, головним героєм стрічки стане саме місто Маріуполь", - розмірковує Кведаравічюс.


Зйомки вже проходили за містом, в зоопарку, на кладовищі. Проводити знімальний процес допомагає команда професіоналів, яка, зокрема, домовляється про локації. Але не всі об'єкти можна знімати, наприклад, кіношники зіткнулися з цим, коли режисер вирішив зняти міст.

Фільм про українське місто - це не перша документальна робота Кведаравічюса. Литовський режисер показував у Маріуполі свій документальний фільм "Барзах", які протягом кількох років знімав у Чечні.