Поліція прокометувала "інформацію" про хімічну атаку в Маріуполі (ФОТО)

У поліції спростували фейк терористів про хімічне забруднення Маріуполя і заявили, що підстав для занепокоєння у городян немає

Про це на брифінгу заявив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин, передає Depo.Донбас.

За його словами, у зв'язку з введенням воєнного стану в Україні РФ країна-агресор стала використовувати і поширювати фейки. Однак не одна інформація, поширювана російськими ЗМІ не знайшла підтвердження.

З 26 листопада в Головному управлінні Нацполіціі в Донецькій області був розгорнуто ситуаційний центр. Одне з його завдань - відстеження фейків, які поширюють терористи.

Співробітниками центру виявлено 27 фейків, які поширюють в мережі Інтернет. Вони детально вивчені і не один з них не знайшов підтвердження.

"Жодне інформаційне повідомлення не знайшло свого підтвердження. Ситуація в області контролюється, підстав для хвилювань немає", - зазначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

Заява правоохоронців підтвердили і рятувальники.

Начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС Донецької області В'ячеслав Філюшіной заявив, що на даний момент жодного звернення від підприємств, про те що у них були аварії з хімічними речовинами не було.

"Запевняю вас що за кожним об'єктом є система спостереження, оповіщення і на кожному об'єкті є команди, які будуть діяти відповідно до аварійно ситуацією. Тобто у жителів Маріуполя ніяких причин для паніки немає", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Маріуполі все хімічно небезпечні об'єкти цілодобово охороняють, - ДСНС

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас