ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з України, став вантажем-200 на Донбасі (ФОТО)

Бойовика "ДНР" Євгена Чернікова з позивним "Фізик", що приїхав з Росії, вбили поблизу Маріуполя
Depo.Маріуполь
26 травня 2015 17:51
ФОТО: depo.ua
Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з України, став вантажем-200 на Донбасі (ФОТО)
Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з України, став вантажем-200 на Донбасі (ФОТО)

Про це свідчить інформація з соцмереж, повідомляє Донбас.depo.ua.

25 квітня під фотографією Чернікова на сторінці Вконтактє з'явилися співчутливі коментарі, в одному з яких чоловік на ім'я Олександр Санжиков написав, що смерть бойовика - горе для "нього та матері".

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 1

У іншому дописі Санжиков називає себе братом Чернікова та просить його друзів зателефонувати та розповісти подробиці його загибелі.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 2

На сторінці Санжикова в соцмережі місцем проживання вказано Родики - село, що знаходиться в Ставропольському краї Росії.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 3

На сайті "Груз 200" знаходимо інформацію, що Черніков родом з Ростову-на Дону, та загинув на Донбасі приблизно 24 квітня.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 4Бойовик воював у складі бандформування "семенівський батальон", підпорядкованого бойовикам "ДНР". На своїй сторінці Черніков постійно розміщував дописи з проханнями допомогти "батальону" що знаходилося під Широкиним, з обладнанням та грошима.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 5

Також він записав відеозвернення з таким самим проханням.

На Youtube каналі, де розмішено відео, в коментарях теж підтверджують загибель бойовика та його російське походження. Один з користувачів навіть надає посилання на твіт, в якому описані подробиці загибелі Чернікова та вказано, що разом із ним загинули інші росіяни, що примкнули до бойовиків на Донбасі. 

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 6

Знаходимо оригінал тексту на проросійській сторінці "пошукове об'єднання Міус Фронт". Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 7

В коментарях двоє людей - Світлана Ковальова та Олексій Калюжний називають Чернікова своїм керівником та бізнесменом. Калюжний згадує в коментарі "анапський філіал" бізнесу Чернікова, тим самим наводячи на думку, що бізнес загиблого бойовика діяв у декількох містах Росії. 

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 8

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 9

На сторінках потенційних робітників немає інформації про місце роботи, проте серед чисельних приватних фотографій Ковальової з вечірок та подорожей є селфі, зроблене в магазині сантехніки.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 10

Простий пошук Гугл видає інформацію з російського сайту, що на чоловіка на ім'я Євген Черніков дійсно зареєстроване підприємство в Ростовській області.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 11

На іншому російському бізнес-сайті знаходимо інформацію про діяльність компанії - зареєстрована в Ростові в 2002 році, займається оптовою торгівлею декількома видами продукції, і в тому числі - сантехнікою. Вказано, що гендиректором фірми є той самий Черніков.

Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з Європи став грузом-200 на Донбасі (ФОТО) - фото 12

За пошуком "Сантєхопт знаходимо декілька сайтів з продажу сантехніки, заходимо на анапський сайт "Сантєхопта". Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 12

На головній сторінці, серед фотографій сантехніки та інформації про діяльність компанії - величезний банер з символікою терористів Донбасу.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 13

Як виявляється з інформації, вказаної на сайті, компанія, чий власник загинув на Донбасі, воюючи з  примарними "укрофашистами", успішно реалізує сантехнічну продукцію європейських виробників. Також на сайті підтверджується інформація про чималий розмір бізнесу загиблого бойовика - компанія має філіали в 7 містах Росії та мережу магазинів в Ростові.

Під Маріуполем знищено росіянина "Фізика", що воював за бойовиків "ДНР" (ФОТО) - фото 14

Ще один сайт під назвою "Сантєхопт" належить філіалу бізнеса загиблого бойовика в Краснодарі.

Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з України, став грузом-200 на Донбасі (ФОТО) - фото 16

І тут знаходимо, що Черніков, що поїхав рятувати Донбас від України, приспокійно вів бізнес з "ворожою" державою, та успішно продавав унітази, виготовлені в українському місті Славута Хмельницької області.

Бізнесмен з Росії, що продавав унітази з України, став грузом-200 на Донбасі (ФОТО) - фото 17