ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Маріуполем колишні безхатьки будують житло для нужденних (ФОТО)

Мешканці поселення "Пілігрим", які свого часу самі потребували допомоги і знайшли її, тепер будують житло для для тих, хто опинився у важкій життєвій ситуації, зокрема й для переселенців

Depo.Маріуполь
12 січня 2018 15:15
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це 0629 розповів маріупольський пастор Геннадій Мохненко.

"У селищі поблизу Маріуполя - Червоне (Мангушський район), в "Селі Пілігрим" (друга частина нашої "держави" колишніх безпритульних "Республіки Пілігрим") йде будівництво відразу трьох будинків. Добудовуємо два сімейних дитячих будинки і з нуля робимо будинок для сім'ї вимушених переселенців", - розповів пастор.

За його словами, це соціальний проект, який покликаний допомогти нужденним.

"Ми даємо дах над головою людям, яким потрібно вирішити свої проблеми", - говорить він.

Повідомляється, що наразі в селищі є 15 будинків з ділянками землі. Соціальний сектор "Республіки Пілігрим" да прихисток покинутим матерям з дітьми і вимушеним переселенцям.

"Наприклад, з трьох споруджуваних будинків два будуть призначені для сім'ї з 12 дітей, а другий - для вимушених переселенців з окупованої території. Ці люди на своєму авто реально вивезли просто сотні людей з-під обстрілу, а зараз змушені самі покинути своє житло", - розповів Мохненко.

Він також зазначив, що наразі допомогти проекту не завадила б допомога будівельними матеріалами або фінансами від небайдужих.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас