Переселенок з Донбасу масово вербували для сексуальної експлуатації у Туреччину

Мешканці Запоріжжя відправляли дівчат, що переселилися з зони АТО, у Туреччину для сексуальної експлуатації

Depo.Маріуполь
19 травня 2017 09:28
ФОТО: depo.ua

Про це під час круглого столу "Актуальні питання боротьби х торгівлею людьми в умовах проведення АТО" повідомив , т.в.о. начальника Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ НП в Донецькій області Ігор Карамишев, передає кореспондент Depo.Донбас.

З початку року у нас зареєстровано 5 уголовніх виробництв по ст 149, 2 уголовніх виробництва направлено в суд, одне відносно групппі осіб, которіе займалися вербуванням і відправленням дівчат з метою надання сексуальніх послуг в Грецію.

"Жителі Запоріжжя вербували переселенок до Туреччини з метою сексуальної експлуатації. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Також зафіксований продаж дівчат до Греції. Ці провадження направлені до суду", - розповів Карамишев.
Усього з початку року поліція Донеччини відкрила 5 кримінальних проваджень за фактом торгівлі людьми.

За даними з ОБСЄ, на непідконтрольній території спостерігачі помічають неповнолітніх, яких примушують до військової служби. Про це розповіла керівник програми "Людська безпека", координатор проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Руденко. "Спостерігачі неодноразово помічали на блокпостах на окупованій території осіб зі зброєю, Як схожі на дітей", - зазначила Руденко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас