Не протримались і двох діб: В Маріуполі розписаним вручну фігурам биків відірвали вуха

В Маріуполі впродовж вихідних двом фігурам биків, яких було виготовлено спеціально для фотозон міста і розписано вручну, вандали повідривали вуха

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на паблік Маріуполь - туристичне місто.

"Друзі, в нас сумні новини. Символ 2021 року у парку "Веселка" травмували. Двоє барвистих бичків втратили вушки лише за пару днів. Давайте поважати один одного та берегти новорічну красу міста Марії", - йдеться у дописі.

Фото з пабліку Маріуполь - туристичне місто

В коментраях місцеві жителі обурюються, перепрошують в авторки інсталяції за цей випадок і вимагають знайти і покарати вандалів.

 

Як повідомлялося раніше, 12 биків привезли до Маріуполя і встановили у парку "Веселка". Кожна з фігур - це певний місяць майбутнього року. Всі фігури різні і їх вручну розписувала київська художниця Марія Туманова.

Зазначимо, що вандали в Маріуполі нагадують про себе досить часто. Раніше повідомлялося про вирвані квіти, потрощені лавки і урни, обідраний ялівець. Зі "свіжого" - вирвані "з м'ясом" і вкрадені мініфігурки - символи міста і спаплюжений дзвін пам'яті на площі.

Зокрема, наприкінці вересня, ще до офіційного відкриття оновленої площі Свободи, містяни "погуляли" там: повідривали металеві дубові листки з пам'ятника воїнам-визволителям і як навіжені калатали у Дзвін миру.

А на прикінці листопада невідомі пошкодили постаменти і вкрали дві міні-фігурки - кораблик і козачку, які визнали символами міста і влітку встановили на екскурсійних маршрутах.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Маріуполь