На Маріупольському напрямку запрацював пересувний флюорограф (ФОТО)

Пересувна лабораторія з флюорографом відвідуватиме населені пункти вздовж лінії розмежування на Маріупольському напрямку

Depo.Маріуполь
7 квітня 2017 11:43
ФОТО: depo.ua

Пересувна лабораторія давно не діяла у селах на півдні Донецької області. Зараз її відремонтували за 240 тисяч гривень, передає кореспондент Depo.Донбас.

Профінансував проект УВКБ ООН.

"Безкоштовно зробити флюорографію зможуть усі мешканці сіл на лінії зіткнення, коли до них приїде лабораторія. Це перший наш такий проект на Сході України", - розповів голова регіонального офісу УВКБ ООН Мулусєв Мамо.

За словами лаборанта Ганни Садохіной, що працює, в пересувній лабораторії, процедура не відрізняється від звичайного проходження флюорографії.

"Ми робимо знімок. А потім, скидаємо їх всі на флешку і передаємо сільському лікарю. Він потім аналізує, ставить діагнози", - розповіла Садохіна.

Розпочав роботу пересувний флюорограф з села Виноградного Волноваського району. Тут прийняли близько півсотні пацієнтів.

Нагадаємо, за даними Мінохоронздоров'я, на Донеччині та Луганщині значно зросли показники захворюваності на туберкульоз легень та гострі кишкові розлади.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас