ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Донеччині мешканці готові завалити сміттям чиновників приморських селищ

У селищах Мелекіно і Білосарайська коса Мангушського району на Донеччині мешканці погрожують принести сміттєві відходи до дверей місцевої селищної ради

Depo.Маріуполь
13 березня 2018 13:35
ФОТО: depo.ua

Такі погрози пролунали у зв'язку з тим, що з вулиць в одну мить зникли сміттєві контейнери, передає Depo.Донбас з посиланням на 0629.

Люди не розуміють, чому прибрали контейнери, і коли вирішиться проблема.

Селищний голова Володимир Попович інформацію про зникнення сміттєвих баків з вулиць підтвердив і заспокоїв, що всі контейнери знаходяться в комунгоспі.

Як з'ясувалося, контейнери прибрали з вулиць в зв'язку з величезним боргом місцевого населення і дачників. Тільки мелекінці за кілька років заборгували місцевому ККП 116 тисяч гривень, а жителі Білосарайської коси - 160 тисяч.

"Люди не платять роками, особливо дачники, в зв'язку з цим і утворилися величезні борги", - повідомив Попович.

Попович готовий провести зустріч, на яку запросять місцевих депутатів, щоб спробувати вирішити проблему.

"Вихід із ситуації я бачу в роздільному зборі сміття, тоді і жителі будуть платити менше", - вважає він, додавши, що на сьогодні одна людина в місяць за вивіз сміття платить 25 грн (для довідки: в Маріуполі для жителів будинків приватного сектора тариф на вивезення ТПВ становить 9,93 грн / місяць).

Близько 10 років тому в селищі Мелекіно вже намагалися збирати сміття роздільно. Тоді для пластику були встановлені окремі металеві контейнери, а сміття забирала приватне підприємство.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook