ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці "Східного" у Маріуполі 5 місяців не можуть отримати державну допомогу

Маріупольці пропонують Яценюку або віддати кошти для мешканців «Східного», або йти у відставку
Depo.Маріуполь
20 травня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua

Близько п'яти місяців сім'ї загиблих та постраждалі під час обстрілу мікрорайону "Східний" 24 січня цього року у Маріуполі не можуть отримати компенсації та допомогу від держави.

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, міські активісти вважають, що у цьому винні урядові бюрократи, та збирають підписи під листом до голови Уряду Арсенія Яценюка, аби той розібрався, хто винний.

"Сподіваюсь, що прем'єр-міністр у найкоротший термін, протягом 2-3 днів вирішить питання. Якщо ні - він має піти", - вважає керівник маріупольської громадської організації "Оборона Маріуполя" Денис Гаврилов.

У листі зазначено, кого саме активісти звинувачують у "саботажі" виплат маріупольцям. "Станом на 18.05.2015 жоден з потерпілих так і не отримав матеріальної допомоги. Основною причиною є той факт, що профільні міністерства затягують процес узгодження сум фінансування. А саме: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, а також Міністерство фінансів", - вважають активісти.

Якщо вони не почують відповіді від прем'єра, маріупольці погрожують мітингом на "Східному", до якого залучать пресу, яка покаже життя українського Маріуполя під час війни, який не може дочекатись допомоги від власної держави. Також маріупольців обурив факт, що у місто допомога від ЄС надійшла швидше, ніж компенсації від уряду, призначені його же розпорядженням від 28.01.2015 №56-р.

Нагадаємо, 19 травня Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський у Маріуполі повідомив, що до міста вже прийшов 1 млн євро від ЄС саме на відновлювальні роботи мікрорайону "Східний"

Мешканці «Східного» у Маріуполі 5 місяців не можуть отримати державну допомогу - фото 1

Мешканці «Східного» у Маріуполі 5 місяців не можуть отримати державну допомогу - фото 2

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 24 січня в результаті терористичного обстрілу мікрорайону Східний 31 людина загинула, понад 100 отримали поранення.

Маріуполь після трагедії отримав 27 машин будівельних матеріалів і близько 20 мільйонів гривень, але постраждалі мешканці скаржилися, що до них ані кошти, ані будматеріали не дійшли.