Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО)

Перший заступник мера Маріуполя Олександр Голтвенко та секретар міськради Степан Махсма провели рейд аби ознайомитись, як влада допомагала мікрорайону "Східному" відновитися після обстрілу

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, голови районів, за якими була закріплена співпраця з постраждалими, розповідали, як саме відбувалось відновлення пошкоджених будівель та вікон.

Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО) - фото 1

Тим часом місцеві мешканці скаржилися на погане водопостачання, забруднені місця відпочинку та генделики замість дитячих майданчиків.

Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО) - фото 2

Зійшлися в тому, що основна робота виконана, та мало що робиться, аби це досягнення зберегти. Наприклад: дахи відбудували, але ж не поставили двері, аби протяг не гуляв з дев’ятого до першого поверху.

Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО) - фото 3

"Відмітку "пять", поки що, нажаль, поставити неможливо. Це десь, або три, або три з плюсом, або чотири…" - зрозумів Голтвенко після спілкування з місцевими мешканцями.

Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО) - фото 4

Крім того, у мерії досі не розуміють, що робити з покинутим житлом, володарі якого отримали грошову допомогу та поїхали, а пошкоджені при обстрілі вікна погрожують "розморозити" дев‘ятиповерхівку, наприклад. Без рішення суду у квартиру, звісно, ремонтники зайти не зможуть.

Мерія Маріуполя погодилася, що на "3+" відпрацювала відновлення "Східного" (ФОТО) - фото 5

Нові можновладці доручили прибрати подібні негаразди, та порахувати до кінця цього року ще й розбиті вікна на балконах.

Секретар міськради Степан Махсма знайшов ще одну проблему майже в одному з ліфтів – почав викликати диспетчера, той не відповів. Як він вирішив з цим боротись, журналісти пообіцяли простежити.

Нагадаємо, у серпні  активісти маріупольської ініціативної групи "Разом" звинуватили міську владу в розкраданні більше 2 мільйонів гривень, призначених для ремонту пошкоджених 24 січня 2015 року при обстрілі російськими терористами будинків у мікрорайоні "Східний". 

Тодішній мер Маріуполя Юрій Хотлубей стверджував, що його руки не крали 2 мільйонів гривень допомоги для мікрорайону "Східний".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас