ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Маріуполя відмовився йти на 5-й термін

Хотлубей працюэ мером аж з 1998 року
Depo.Маріуполь
5 червня 2015 20:36
ФОТО: depo.ua

Мер Маріуполя Юрій Хотлубей не буде приймати участі у місцевих виборах, а сподівається ще деякий час побути громадським діячем, аби не сказали, що він «місто добив, кинув, та втік».

Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, про такі наміри він розповів на прес-конференції після позачергової сесії Маріупольської міськради.

"Не буду я брати участь, я своє відпрацював. Дай Бог мені чесно допрацювати свою вахту до кінця, щоб в місті був порядок", - сказав міський голова.
Він додав, що зараз у Маріуполі багато громадських організацій, в яких є розумні молоді хлопці, з ними він готовий ділитися досвідом. Крім того, Хотлубей гарантував прозорі вибори, на якы маріупольці "підуть та проголосують".

До речі, сьогодні на позачерговій сесії, саме ці "молоді хлопці" з громадських організацій влаштували розбір польотів чиновникам відносно допомоги мешканцям постраждалого від обстрілу російськими найманцями мікрорайону "Східний".
Вони вкрай незадоволені непрозорою схемою розподілу коштів на допомогу, компенсації сім'ям загиблих, постраждалих, ремонт житла. Кажуть - незрозуміло, чому один будинок їх отримує, и другий - ні.

На що мер відповідає, що всі дані на кожну родину зібрані, але заважають бюрократичні механізми та небажання столичної влади їх спрощувати. Контраргумент активістів - це міська влада не працює, не штурмує столичні установи, як, наприклад, у період розподілу лімітів на газ.