Маріупольська "Тепломережа" заборгувала "Нафтогазу" 800 млн грн

Маріупольська "Тепломережа" заборгувала "Нафтогазу" 800 млн грн Пені і штрафи "Тепломережі" списали на 150 млн грн

Про це розповів директор ККП "Маріупольтепломережа" Дмитро Мирошниченко, передає кореспондент Depo.Донбас.

За його словами, реструктуризовану частину боргу підприємство сплачує вчасно.

"Заборгованість перед "Нафтогазом" існує в двох видах: одна реструктуризована заборгованість, яка була утворена до 1 липня 2016 року, і на яку були нараховані порядку 230 мільйонів штрафів і пені. Друга заборгованість - та, по якій ще "Нафтогаз" не входив в судові процеси. Графіку виплати першої заборгованності ми чітко дотримуємося. На це з міського бюджету виділили 33 млн грн. Вже списані пені та штрафи на суму 150 млн грн, очікують на списання ще 77 млн грн", - розповів Мирошниченко.

За його словами, не реструкторизована заборгованність формується в тому числі за рахунок погашення минулорічних боргів.

"Та заборгованність, яка зараз сформована, складає 800 млн грн. Але треба розуміти, що вона формується за рахунок того, що ми гасимо борги минулих років", - розповів Мирошниченко.

У порівнянні з минулим опалювальним сезоном борги маріупольців перед "Тепломережею" зросли на 54 млн грн і становлять 240 млн грн.

Опалення в домівках маріупольців мають запустити або 15 жовтня, або раніше, за умови, що три дні триматиметься середньодобова температура нижче +8 градусів. Гарячу воду запустять на 3-4 дні пізніше за опалення, бо треба прогріти тепломережі.

Нагадаємо, маріупольці знов проведуть літо без гарячої води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook