ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маріупольська громадськість закликає мера зупинити "розпил" 23 млн грн

У Маріуполі активісти пропонують міському голові Юрію Хотлубею скористатись правом вето
Depo.Маріуполь
2 липня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua
Маріупольська громадськість закликає мера зупинити "розпил" 23 млн грн
Маріупольська громадськість закликає мера зупинити "розпил" 23 млн грн

Вони закликають повернути на доопрацювання рішення останньої сесії міськради про зміни до міського бюджету.

Як передає Донбас.depo.ua, активісти ГО "Разом", "Новий Маріуполь", "Майбутнє Приазов'я" заявили на прес-конференції, що вважають це рішення таким, що "передбачає непрозорі, а місцями необґрунтовані витрати бюджету міста, містить величезні корупційні ризики. Але головне - є проектом бюджету "проїдання", а не розвиток".

Відповідний лист ці організації надішлють Хотлубею, повідомив один з лідерів ГО "Разом" Петро Андрющенко. За його словами, в мера за законом є 5 діб, аби скористатись правом вето.

Активісти розуміють, що, скоріш за все, міський голова цього не зробить, і готові у такому випадку звернутися до суду. "Будемо використовувати усі законні методи, аби повернути кошти та використати їх ефективно", - каже Андрющенко.

Незадоволення громадськості, наприклад, викликали наміри витратити 7,88 млн. грн. на погашення заборгованості комунального транспортного підприємства МТТУ перед "Маріупольтепломерею". "При цьому жодної копійки не закладено на модернізацію парку ТТУ", - обурюються активісти, і кажуть, що подібних прикладів неефективного та непрозорого використання коштів міського бюджету дуже багато, лише одне це рішення передбачає незрозумілі витрати 23 мільйонів гривень.

Аналогічне звернення до мера надішле і громадська рада Маріуполя.