UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Литва дала гроші маріупольському вишу для навчання дітей з "Л-ДНР" (ФОТО)

У Маріуполі розробили проект, що дозволяє дистанційно на окупованих територіях вивчати українську мову і літературу, історію та географію України

Литва дала гроші маріупольському вишу дл…

Про це розповіли вчителі та викладачі Маріуполя на презентації Інтернет-платформи в МГУ, передає Depo.Донбас з посиланням на "0629".

Гостей вітав ректор Маріупольського державного університету (МДУ) Костянтин Балабанов, який зазначив, що проект профінансував розробку курсу Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, Посольство Литви в Україні та організація "Lithuanian Development Cooperation".

"Ця програма користується величезним успіхом і розрахована на учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України, в зоні АТО. Завдяки їм діти, які бажають вступити до вищих навчальних закладів на українській території, зможуть підготуватися до іспитів ", - зазначив Костянтин Балабанов і подякував усім причетним до його підготовці людей.

Тільки за минулу вступну кампанію, в рамках програми "Донбас-Україна", в МГУ надійшло близько 70 дітей, які проживають в зоні проведення АТО і непідконтрольною території.

Проект "Дистанційне вивчення українознавчих курсів для учнів на тимчасово окупованій території" стартував в липні 2017. З тих пір колективом, який нараховує близько 20 осіб, підготовлено 11 курсів по 6 предметів. Розраховані вони на учнів як 6-9, так і 10-11 класів.

"Робота по організації дистанційного навчання розпочалася ще в минулому році, але такий проект реалізується вперше. Ініціював його проведення департамент освіти за підтримки МГУ і колег з Литви. Спочатку в МГУ пройшло кілька тренінгів для вчителів загальноосвітніх шкіл з різних предметів, які здаються при ЗНО. Потім навчені педагоги розробили завдання для Інтернет - платформи", - зазначила директор НМЦ Оксана Гриньова.

За її словами, проект чекає велике майбутнє, так як завдяки йому є можливість навчати більше 1000 учнів з непідконтрольних територій. І не тільки випускників. Матеріал підготовлений так, що його можуть використовувати учні шкіл для систематизації знань.

Даний проект, реалізований МГУ, унікальний завдяки його анонімності. "Уже є аналогічні проекти, що фінансуються державою, які дозволяють готувати школярів для вступу до вузів. Але головна конкурентна перевага - тут не потрібна реєстрація. Це дуже важливо для жителів непідконтрольною території ", - зазначив проректор з науково-педагогічної роботи МДУ Микола Трофименко.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme