ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

КВУ помітив, що у Маріуполі взагалі мало хто знає про вибори 29 листопада

Не всі виборці у Маріуполі в курсі, що голосування відбудеться 29 листопада
Depo.Маріуполь
27 листопада 2015 13:22
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це йшлося 27 листопада на круглому столі для учасників виборчого процесу в Маріуполі, організованому Донецьким обласним відділенням КВУ та громадянською мережею ОПОРА.

"Багато мешканців Маріуполя не знають, що вибори відбудуться 29 листопада", - заявив Сергій Ткаченко, голова ДОО КВУ.

При цьому, за його даними, у місті не припинялась агітація, з часу її заборони ЦВК.

Маріупольські активісти в свою чергу підкреслили, що непоінформованість маріупольців про дату повторного голосування стала саме наслідком заборони агітації і побачили в цьому особисту зацікавленість голови ЦВК Михайла Охендовського.

Також учасники відзначили, що зниження явки виборців грає на руку політсилам, які представляють інтереси "Метінвесту". Оскільки вони зможуть мобілізувати працівників меткомбінатів, пенсіонерів, базами контактів яких володіють, та забезпечити голосування на свою користь, в той час, як прихильники інших партій та кандидатів погано поінформовані про дату голосування.

Ткаченко в свою чергу зазначив, що наслідки рішення про заборону агітації остаточно можна буде оцінити лише по завершенню голосування.

Нагадаємо, радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк вважає винним у зриві виборів в Маріуполі 25 жовтня ЦВК і особисто голову відомства Михайла Охендовського.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас