Іноземні інвестори дали Маріуполю 12,5 млн євро кредиту на нові автобуси

IFC підписала кредитну угоду щодо надання фінансування у розмірі 12,5 млн євро на закупівлю 64 сучасних автобусів для Маріуполя

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Міністерство фінансів України.

Повідомляється, що кошти також призначено на реконструкцію міського автобусного депо, оновлення ремонтного обладнання та розвиток управління транспортною інфраструктурою міста.

"Оновлений автобусний парк Маріуполя збільшить пропускну здатність системи громадського транспорту, знизить викиди вуглеводню в атмосферу та дозволить надавати мешканцям якісніші транспортні послуги", - йдеться у повідомленні.

У мерії Маріуполя повідомляють, що нині дефіцит громадського транспорту в місті складає близько 250 одиниць.

"Це відчувається в години пік. Закупівля транспорту дозволить вирішити цю проблему і поліпшити внутрішню логістику міста", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначається, що після процедури підписання, Маріуполь зможе приступити до тендерних процедур і вибрати постачальників автобусів. Планується, що закуплений транспорт виїде на вулиці міста до кінця 2019 року.

"Інвестиції МФК в інфраструктуру Маріуполя, міста, розташованого в 30 км від лінії фронту, є найкращим доказом довіри наших партнерів до України. Ми сподіваємося, що фінансування муніципалітетів стане одним з важливих напрямків діяльності МФК в майбутньому", - сказав заступник міністра фінансів з питань євроінтеграції Юрій Гелетій.

Він також додав, що було б доречним, якби МФК могла стати першою МФО, яка надаватиме таке фінансування у гривні.

Зазначається, що IFC, член Групи Світового банку є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України: загальний розмір її капіталовкладень у довгострокові проекти в різних секторах економіки України сягнув понад $3.2 млрд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook