Гримчак назвав "маріонетками росіян" тих, хто бореться за чисте повітря у Маріуполі

Ситуація навколо Маріуполя кимось спеціально інспірована, щоб створити напругу напередодні виборів. Найімовірніше, мова йде про "росіян чи їх маріонеток"

Про це заявив заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак в коментарі 112.ua, передає Depo.Донбас.

"За моїми відчуттями, останнім часом в інформаційному просторі дійсно відбувається певне нагнітання ситуації, причому не так давно. І ось, в Кабміні зареєстрували подання на звільнення міністра екології та навколишнього середовища Остапа Семерака, причому саме в зв'язку з нібито з поганою екологічною ситуацією в Маріуполі. А Семерак, до слова, один з небагатьох міністрів екології, які були в Україні, хто реально і дуже серйозно підходить до питання забезпечення екологічної безпеки країни. і потім, через те тільки, що міністра звільнять, на наступний день покращиться екологічна обстановка? Є чітке відчуття, що ситуація навколо Маріуполя кимось спеціально інспірована, щоб створити напругу напередодні виборів. Зовнішніми або внутрішніми силами? Можу припускати і перше, і друге. Якщо це зовнішня сила, то скоріш за все, це росіяни або їх маріонетки", - сказав Гримчак.

Нагадаємо, над Маріуполем чи не кожного дня нависає рудий дим викидів меткомбінатів "Метінвесту". У зв'язку з чим місцеві мешканці активізувалися у боротьбі за чисте повітря.

Громада Маріуполя зареєструвала петицію з вимогою звільнити міністра екології Остапа Семерака через погіршення екології.

Крім того, на 29 вересня заплановано мітинг, де мешканці вимагатимуть зниження викидів та модернізації меткомбінатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас