UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

День міста в Маріуполі: На книжковий фестиваль приїхала японська письменниця

28 і 29 вересня в Маріуполі на алеї біля водонапірної вежі почне свою роботу перший книжковий фестиваль Маріуполя "Open Book"

Як повідомляє сайт Маріупольської міської ради, свої книжкові новинки на фестивалі представлять понад десяти українських видавництв. На відвідувачів чекають зустрічі з відомими письменниками, презентації, нетворкінг, передає Depo.Донбас.

Відбудеться презентація маріупольських авторів. Буде організована спеціальна програма для дітей.

Фестиваль організований Маріупольським міським радою в партнерстві з франко-німецьким проектом "Колона Морріса". Він спрямований на популяризацію читання та діалогу через літературу.

За словами видавця Іллі Стронґовського, до Маріуполя він привіз півтонни книг і очікує активності від городян. Директор Гете-інституту в Україні Беате Кьолер розповіла, що даний проект не перший реалізований саме в Маріуполі. Влітку 2018 роки вже проводили в місті німецько-українську зустріч з письменниками "Міст з паперу".

Інститут активно контактує з бібліотеками, університетами, громадськими організаціями та міською владою Маріуполя. "Так і зародилася ідея організувати фестиваль саме тут. Ми привезли французькі книги абсолютно різних жанрів. Багато з них з українським перекладом", - зазначила вона.

До Маріуполя приїхала відома японська і німецька письменниця Йоко Тавада. На зустрічі вона розповіла, що на фестивалі презентують її книгу, вперше перекладену українською мовою.

"Сама я з Токіо, але зараз живу в Німеччині. Довгий час жила в портовому місті Гамбурзі, тому Маріуполь для мене особливий. Вважаю портові міста самими відкритими і чекаю активної участі від маріупольців", - підсумувала Йоко Тавада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook