Зроблю все, щоб у вашому житті не повторилися жахіття війни, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко вважає за необхідне об'єднання українців для звільнення окупованих територій Донбасу

Depo.Луганськ
12 квітня 2017 17:32
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас з посиланням на 112 Україна, про це він сказав під час свого візиту на Луганщину.

"Підкреслюю, що робив, роблю і буду робити все від мене залежне для того, щоб у вашому житті більше не повторилися жахіття війни. Коли ми всі разом об'єднаємося для того, щоб установити мир, ніхто нас не зупинить. Мир - це головне. Про що благаю Бога в ці дні Страсного тижня, який наближає нас до Пасхи, до найбільшого свята всіх християн, молю Бога про мир і вірю, що все у нас в Україні буде добре, бо правда з нами і Господь Бог з нами", - сказав президент.

Він також зазначив, що Україна поки не може дати гарантій зарубіжним партнерам про безпеку інвестицій на Донбасі.

"Вже реалізовано кілька проектів, будуються мости, у тому числі і мости в Донецькій області, мости на Луганщині, в Лисичанську. Але, на жаль, поки що ми не можемо надати гарантії нашим європейським партнерам, що настав час безпечно вкладати кошти в Донбас. Тому що все залежить від нас. Дуже актуальною, на жаль, залишається загроза військових дій з боку РФ", - сказав він.

Як раніше повідомляло Depo.Донбас, Порошенко 12 квітня перебуває із візитом на Луганщині. В ході поїздки він відвідав танкову бригаду, яка несе службу в Луганській області.

Також у Кремінній він відкрив басейн, де будуть тренуватися олімпійці. Та передав 60 санітарних автівок місцевим медичним установам.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас