КПВВ Донбасу повністю припинили роботу: Пропускають лише в екстрених випадках
З метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну Уряду України територію коронавірусної інфекції з 00:00, 22 березня 2020 року припинений пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів
- Донбас
-
23 березня 2020 09:26

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Держприкордонслужбу України.
Зазначається, що пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН, МКЧХ буде здійснюватися за раніше встановленим порядком.
"У виняткових випадках, за наявності критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджуючих документів, особі може бути наданий дозвіл на перетин лінії розмежування. Просимо врахувати дану інформацію під час планування своїх поїздок", - зазначають у відомстві.
Повідомляється, що впродовж доби 21 березня, через КПВВ прослідувало 257 осіб та 36 транспортних засобів: "Майорське" – 59 осіб та 16 транспортних засобів; "Мар’їнка" – 35 осіб та 11 транспортних засобів; "Новотроїцьке" – 12 осіб та 9 транспортних засобів; "Станиця Луганська" – 151 осіб.
Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня інтенсивність пасажиро-транспортного потоку на пунктах пропуску Донбасу зменшилась удвічі.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 08:18Росіяни скинули КАБ на багатоповерхівку у Костянтинівці, 12 людей поранені
- 09:58Слов'янськ вранці атакували 10 дронами
- 19:20 Рашисти знову розстріляли беззбройних захисників України: Деталі від прокуратури
- 15:04Кличко передав від столичної громади велику партію дронів 72 бригаді на найгарячіший напрямок на Донбасі ФОТО
- 11:30На Донеччині за добу росіяни поранили 10 цивільних
- 13:31За одну добу рашисти на Донеччині пошкодили майже сотню цивільних об’єктів, трьох людей убили, ще двох поранили
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 20:55На Донеччині змінили терміни комендантської години
- 20:26 Держдеп США дозволив продавати зброю Україні
- 13:56Які ігрові набори популярні серед дітей у 2025 році: підказка батькам Актуально
- 11:17Окупанти намагаються вийти на адмінкордон Дніпропетровщини, — Сирський
- 22:40 На фронті сьогодні відбулося 125 бойових зіткнень: Які напрямки найгарячіші
- 11:56Ворог вдарив з авіації по Донеччині: Є загиблі та поранені ФОТО
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні