ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Замість Лаптєвої "міністром" освіти" "ЛНР" стала регіоналка, сина якої викрали бойовики

Чи відпустили сина Ткаченко - не відомо
Depo.Луганськ
27 травня 2015 10:27
ФОТО: depo.ua

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий призначив виконуючою обов'язки "міністра освіти" "ЛНР" депутата луганської облради від Партії регіонів, ректора Лаграрного університету Валентину Ткаченко, сина якої взяли в полон «казаки».

Про призначення Ткаченко повідомив підконтрольний бойовикам сайт.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, міністр освіти" "ЛНР" Леся Лаптєва втекла, прихопивши гроші, призначені для виплат вчителям, які отримують одну зарплату на півроку.

В даний час бойовики встановлюють місце знаходження Лаптевой.

24 квітня голова луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль розповів, що син посібника окупантів-ректора Луганського національного аграрного університету Валентини Ткаченко працював у податковій в українському Сєвєродонецьку, але виїхав на Пасху на територію "ЛНР" і попав у полон казаків.

На сайті Луганського аграрного університету, який окупований "ЛНР", 23 квітня з'явилося повідомлення про те, що "вуз" шукає ректора. Але ще наприкінці грудня 2014 року Ткаченко називалася ректором і заявляла, що у Луганську залишилися працювати 88% викладачів університету.

Вона заявила, що уряд України пропонував перевести Луганський аграрний університет в Харків, де б він продовжив роботу на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства.

"Університети не переїхав. Більшість викладачів залишилися тут. Правда, в Харків виїхав 79-річний проректор, який тепер намагається там організувати вуз", - розповіла Ткаченко.

Нагадаємо, Ткаченко була депутатом облради від Партії регіонів і завжди славилася своєю українофобською позицією.