Затримані бійці російського спецназу можуть виконувати спецзавдання в Україні (ФОТО)

Міжнародне волонтерський співтовариство Inform Napalm ідентифікувало одного із російських військових "армавірського спецназу"

Про це повідомляє Inform Napalm, коментуючи повідомлення Держприкордонслужби про затримання двох "армавірських спецназівців" на Луганщині, передає Depo.Донбас.

"У зв'язку з цим, Inform Napalm звертає увагу на недавні OSINT-розслідування, якими було встановлено факти участі кадрових військовослужбовців 15-го загону спеціального призначення ВВ РФ "Вятич" (в / ч 6761, місце дислокації - Армавір, Краснодарський край , північнокавказьке регіональне командування) у незаконних збройних формуваннях "ДНР" - йдеться у повідомленні.

Зокрема, волонтерами були зібрані фото-факти, які доводять, що російський спецназівець Айтуган Юнусов, який проходить службу у зазначеній військовій частині, воював на боці бойовиків "ДНР".

Заблукалі солдати з Росії могли виконувати спецзавдання (ФОТО) - фото 1

Спираючись на ці факти, InformNapalm рекомендує СБУ та іншим силовим структурам України максимально ретельно підійти до розслідування "випадковості" перебування "Армавірського спецназу" на території України.

Нагадаємо, що 26 листопада Держприкордонслужба затримала на Луганщині двох російських військових за незаконний перетин кордону в Луганській області. Затримані повідомили, що "йшли до Армавіру і заблукали."

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас