В "ЛНР" спортсмена посадять у підвал на 20 років за український прапор

Майстру спорту з поліатлону Віктору Степаненку, який під час нагородження в окупованій Кадіївці вийшов з українським прапором та порвав "грамоту" від "ЛНР", в бойовиків пригрозили 20-ма роками тюрми

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 11:02
ФОТО: depo.ua
В "ЛНР" спортсмена посадять у підвал на 20 років за український прапор

Як передає Depo.Донбас, на "МГБ ЛНР" оприлюднило відео, де Степаненко заявляє, що піти на подібний вчинок його змусили "силовики СБУ".

На відео чоловік заявляє, що "піти на провокації його змусили в обмін на життя матері".

У соцмережах дописувачі повідомляли, що спортсмена кинули "на підвал".

У той же час в "МГБ" нагадали, що дії Степаненка є "незаконними" і за них, згідно "законодавства республіки", передбачено ув'язнення до 20 років з конфіскацією.

"Відзначаємо, співпраця з іноземними спецслужбами заборонена законодавством Луганської Народної Республіки і загрожує кримінальною відповідальністю з покаранням на строк до 20 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - йдеться у повідомленні.

Однак, в бойовиків зазначили, що "з урахуванням всіх обставин" Степаненку було "винесено попередження про незаконність подібних дій".

Нагадаємо, 12 вересня стало відомо, що в окупованій Кадіївці (колишній Стаханов) на Луганщині майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко накинув на плечі український прапор і порвав "грамоту" від "ЛНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас