ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З'явилися докази, що Плотницький разом з ФСБшниками з Росії розкрав путінську гуманітарку (ФОТО)

ФСБ Росії, а також співробітники інших силових відомств РФ разом з керівництвом "ЛНР" розкрадали російську гуманітарну допомогу, яка в "гумконвоях" поставляється на Донбас
Depo.Луганськ
16 квітня 2015 13:10
ФОТО: depo.ua
З
З'явилися докази, що Плотницький разом з ФСБшниками з Росії розкрав путінську гуманітарку (ФОТО)

Про це йдеться у службовій записці на ім'я депутата Держдуми Росії Миколи Ковальова, яку направив йому головний редактор журналу "Захист і безпека" Андрій Євдокимов.

Фото документу опублікували у соцмережі Вконтактє у проросійській групі, повідомляє Донбас.depo.ua.

За словами Євдокимова, група бойовиків бригади "Одеса" передала йому документальні свідчення злочинів, пов'язаних з розкраданням і перепродажем російської гуманітарної допомоги в Луганській області. Крім того, в документі йдеться, що п'ятьох бійців зронила" Одеса ", що розкрила ці злочини, заарештували і утримують люди Плотницького. Зазначено, що заарештовані бойовики є громадянами Росії.


"Відзначу, що про розкрадання гуманітарних вантажів та їх перепродажах за спекулятивними цінами нам розповідали офіцери збройних сил РФ, які перебували в ЛНР і ДНР під час своєї чергової відпустки, проте документальних свідчень вони зі зрозумілих причин нам не надали. Особливу тривогу викликає те, що за свідченням наших співрозмовників, в систему розкрадання гумгрузов залучені окремі співробітники спецслужб (ФСБ і УФПС), а також інших відомств Російської Федерації ", - йдеться в листі.

На опублікований в соцмережах документ вже відреагували мешканці окупованих теріторій Донбасу.


Нагадаємо, у березні повсталі проти ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького бойовики бандформування "Одеса" зламали його склад з краденою гуманітаркою і розкраденими з супермаркетів луганськими товарами.

Ватажок бригади "Одеса" А. Фоминов, що воював за "ДНР", написав рапорт на перейшов на бік бойовиків депутата Луганської облради Родіона Мірошника, за те, що той просуває свої бізнес-інтереси в ЛНР і працює на свого колишнього шефа регіонала Олександра Єфремова .
Після цього Фоминов опинився в одному з підвалів "ЛНР", де сидить до сих пір і піддається тортурам. Також наголошується, що Фоминов є громадянином РФ. Крім того, Фоминов писав рапорт про те, що продукти з російської гуманітарки продають в що знаходиться під контролем "ЛНР" супермаркеті "Народний" в Луганську.

Нагадаємо, 24 грудня так званий начальник служби безпеки угрупування "ЛНР" Володимир Громов в "аналітичній записці" звинуватив ватажка терористів "ЛНР" Плотницького в крадіжці 100 тисяч доларів.
Громов стверджує, що Плотницкий протягом двох місяців привласнює собі гроші, які виділяють на утримання терористичного батальйону "Зоря". Крім того, "лідер ЛНР" краде гуманітарку, паливо і сигарети, що поставляються для його подільників з Росії.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, терористи "ЛНР" та "ДНР" отримали 120 тон "гуманітарки" від Путіна, разом з якою з Росії зазвичай завозять на Донбас зброю та боєприпаси.