ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як в Антрациті бойовики "ЛНР" влаштували чергову облаву "казакам": У місті хаос і паніка

В окупованому Антрациті Луганської області бойовики "ЛНР" влаштували облаву "казакам"
Depo.Луганськ
9 квітня 2015 14:26
ФОТО: depo.ua

Як повідомляється на сторінці "казачої гвіардії" в соцменежі, близько шостої ранку 9 квітня в місто в'їхали озброєні бойовики "ЛНР", пише Донбас.depo.ua.

"Вони приступили до роззброєння антрацитівського "гарнізону казаків". У місті хаос і паніка. Проводяться обшуки в офісах і квартирах козаків, так як вони є місцевими жителями. Ранковим вторгненням збройних загонів свої житла налякані жінки і діти, так як основна частина козаків на даний момент знаходиться на передній лінії фронту", - йдеться в повідомленні.

"Місцеве населення бачить, як з підконтрольних "ЛНР" районів вивозиться техніка і ресурси. Передвиборчих обіцянок Плотницкий не виконує. Допомога з Російської Федерації, що надсилається населенню "ЛНР" - не досягає адресатів", - розповіли "казаки" про життя людей в окупації.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 1 квітня бандформування російських "донських казаків" поскаржилося, що бойовики ватажка "ЛНР" Ігора Плотницького приїхали в Красний Луч і відібрали у них зброю. Як виявилось, бойовики "ЛНР" роззброїли і захопили в полон 48 членів так званої "Козачої національної гвардії" "отамана" Миколи Козіцина в селищі Петрівське ( входить у склад міста Красний Луч).