ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вуз-переселенець з Луганська залишився без приміщення

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля позбавили орендованого приміщення
Depo.Луганськ
2 липня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі МГО "Луганське земляцтво", передає Донбас.depo.ua.

"Колектив Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля звернувся в МГО "Луганське земляцтво" з проханням про допомогу. Для координації роботи кафедр, наукових співробітників та навчального процесу студентів був створений аналітичний центр ВНУ ім. В. Даля на базі Державного економіко-технологічного університету транспорту (ДЕТУТ). Трудовий колектив ДЕТУТ на свій конференції проголосував за виселення університету-переселенця зі своєї території. Незважаючи на те, що мова йде лише про одне кабінеті з декількома робочими комп'ютерами, які так необхідні для координації роботи вузу, колеги-викладачі відмовилися допомогти", - йдеться в повідомленні.

Східноукраїнський національний університет ім. Даля був евакуйований з окупованої території. До початку військових дій матеріальна база цього вузу нараховувала близько 50 корпусів, в яких навчалися і викладали тисячі студентів і викладачів.

Згідно з національним рейтингом університетів, опублікованим "Фокус" за 2015 рік, незважаючи на всі труднощі, університет ім. В. Даля увійшов в 30-ку кращих серед понад 300 вищих навчальних закладів країни.

Більше новин про події в евакуйованому вузі читайте на Донбас.depo.ua.