ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Всі ноги у синцях: Бойовики "ЛНР" вибили "зізнання" зі спортсмена-патріота

У соцмережі розповіли, як у "МГБ ЛНР" вибили "зізнання" зі спортсмена Віктора Степаненка, що під час нагородження в окупованій Кадіївці вийшов із українським прапором на плечах

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 12:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомили у коментарях до допису Степаненка на його сторінці у соцмережі.

Сам Степаненко 28 серпня на своїй сторінці у соцмережі написав, що організатори змагань, коли побачили прапор України, перелякались його нагороджувати.

Згодом у коментарях з'явилася інформація, що після церемонії нагородження спортсмена кинули "на підвал". За свідченням його знайомої, коли Степаненка випустили, то всі ноги в нього бути у синцях і є підозра, що нирки відбили.

Також повідомляється, що "зізнання" про нібито погрози СБУ, зі Степаненка буквально вибили та погрожували тривалим ув'язненням. Також зазначається, що виїхати чоловік не може, бо має хвору літню мати.

Дописувачі зазначають, що такий відчайдушний вчинок можна пояснити тим, що "людина втомилаяся боятися", бо проукраїнські громадяни на окупованій ториторій доведені до відчаю і багато хто з них просто не витримує морально тої брехні, у якій вони змушені жити вже більше трьох років.

Нагадаємо, що 12 вересня стало відомо, що в окупованій Кадіївці (колишній Стаханов) на Луганщині майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко, під час нагородження, накинув на плечі український прапор і порвав "грамоту" від "ЛНР".

Згодом "МГБ ЛНР" розповсюдило відео, на якому Степаненко заявляє, що зробити це його змусили "смловики СБУ". Нібито у разі відмови йому загрожували розправою із хворою матір'ю спортсмена.

В терористів повідомили, що такий демарш Степаненка тягне на 20 років з конфіскацією, однак, "враховуючи обставини та зізнання", йому "винесли попередження".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас