ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Видимість роботи: У "ЛНР" завзято борються із вигаданими "українськими шпигунами"

У силових "міністерствах "ЛНР" оголошено черговий місячник боротьби з проукраїнським підпіллям, який більше створює враження активності, ніж відповідає реальному стану речей
Depo.Луганськ
7 червня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас  з посилання на співголову ГІ "Права Справа" Дмитра Снєгирьова.

"Міністерство державної безпеки" так званої "ЛНР" інформує про затримання військовослужбовця "Народної міліції", який мав по роду служби доступ до відомостей, що становлять державну таємницю, але допустив розголошення секретної інформації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відносно вказаної особи порушено кримінальну справу за фактом "розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю". 

"МГБ "ЛНР" звертається до особового складу "Народної міліції"  із закликом не допускати розголошення третім особам інформації військового характеру, що стала відомою військовослужбовцям при виконанні своїх обов'язків", - йдеться у повідомленні.

Більш того, зазначається, що"МВС "ЛНР" вирішило не лишатися осторонь загальних тенденцій у силових структурах "ЛНР" і внесла свій посильний вклад у "боротьбу з українськими диверсійними группами".

Зокрема, зазначають, що на початку червня інформаційні сайти бойовиків повідомили про "успішну операцію МВС ЛНР", в ході якої, в районі проведення батальйонно-тактичних навчань, в Перевальську, було знайдено черговий схрон зі зброєю, який, за задумом спецслужб "ЛНР", належав українській диверсійній групі.

"Операцією" з ліквідації схрону зі зброєю особисто керував самозваний «міністр» внутрішніх справ «ЛНР» І.Корнет", - повідомляють у матеріалі.

Снєгирьов зазначає, що інформаційна активність "силових міністерств" самопроголошеної "республіки" відбувається на тлі оприлюднення аналітичним відділом ГІ "Права Справа" інформації про батальйонно-тактичні навчання, місця постійної дислокації і переміщення важкої техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас