ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вадим Денисенко: Дрьомова, судячі з усього, вбили конкуренти Плотницького

Очільник Центру дослідження Росії та окупованих територій, народний депутат Вадим Денисенко назвав дві версії, кому вигідно вбивство казака Павла Дрьомова в "ЛНР"
Depo.Луганськ
12 грудня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це Денисенко розповів у коментарі Depo.Донбас.

На його думку, спочатку можна було б сказати, що це справа рук ватажка "ЛНР" Ігоря Плотніцкого та його людей, і натякнути, що це продовження історії знищення неугодних "казаків".

"Але насправді потрібно чітко розуміти, що Дрьомов протягом останнього часу, кілька місяців точно, був людиною, яка ні на що не впливала, і він перетворився на символічну фігуру, якій дещо дозволялося, але не більше того. І серйозної загрози для Плотницького на сьогодні він не ніс", - сказав Денисенко.

Він нагадав, що Плотницький, особливо після рішення про припинення гумконвоїв з Росії в "ЛНР", насправді знаходиться у складній ситуації.

"Ці гумконвої це третина його бізнесу, бо продукти і товари йшли у магазини його дружини. На сьогодні, я думаю, Плотницькому було далеко не до вбивств таких маловпливових фігур, як Дрьомов", - вважає Денисенко.

Він висунув дві версії події.

"Перша – це внутрішні розборки маловідомих нам людей, можливо офіцерів російського ФСБ чи ГРУ, не виключно, що на найнижчому рівні відбувалися певні конфлікти за невеликі сфери фінансових потоків. Друга версія, яка станом на зараз мені здається більш ймовірною, це конкуренти Плотницького, той же самий Пасічник (Леонід Пасічник "голова "МГБ" "ЛНР" - ред.), наносять йому цим вбивством жорсткий удар. Щоб показати, що ватажок разом з певними людьми з Росії, які відповідають за безпеку, не контролює ситуацію на своїй території. Це удар як по людині, яка не справляється з поставленими задачами", - вважає Денисенко.